Akademické soutěže

Výzvy:

AMČR v plážovém volejbale smíšených dvojic

30. 5. 2019 – Brno, Sokolské koupaliště, brněnská přehrada – Propozice


Proběhlé akce:

Akademické halové mistrovství ČR v atletice 2018

Renata Vocásková – mistryně republiky v halovém běhu na 800 metrů. Rozhovor v imupu.

České akademické hry 2017

První zlatá medaile v míčové hře, a to Ondra Dušeka v tenise! Článek v imupu.

Akademické halové mistrovství ČR v atletice 2017

Zlatá medaile pro Renatu Vocáskovou v běhu na 800 m. Článek v imupu.

České akademické hry 2016

Dvě medaile z akademických her v Pardubicích: stříbrná Renata Vocásková v běhu na 1500 m, bronzový Tomáš Končický v běhu na 400 m.

České akademické hry 2015

V Olomouci se konaly začátkem září čtrnácté akademické hry, z nichž si sportovci MUP přivezli 2 cenné kovy – článek v imup.

České akademické hry 2014

Třinácté akademické hry se v roce 2014 konaly v Liberci. Podobně jako v roce 2013 nebyla účast sportovců reprezentujících MUP velká. Hlavními důvody byly zdravotní problémy (Hofmanová/šerm, Vlk/horská kola, Olšarová/lezení, Nováčková/atletika) a studijní povinnosti (Chválková/atletika) sportovců, kteří původně na těchto hrách startovat měli. Do sportovních bojů nakonec zasáhl pouze tenista Pavel Sedláček. V singlu se daleko nedostal a byl vyřazen již po úvodních zápasech. Pavel si vše vynahradil ve čtyřhře, kde obsadil perfektní třetí místo.

Futsal – kvalifikační turnaj o postup na ČAH 2014

Tým futsalistů Metropolitní univerzity Praha se v hale ČVUT již po páté zúčastnil oblastního turnaje o postup na České akademické hry 2014 v Liberci.

MUP reprezentovala na Akademickém mistrovství ČR v golfu jednotlivců a družstev

Ve dnech 10.–12. 9. 2013 se na mistrovském golfovém hřišti Austerlitz ve Slavkově u Brna konal 17. ročník Akademického mistrovství České republiky v golfu jednotlivců a družstev. Tento prestižní turnaj se v posledních několika letech stal jedním z vrcholů golfové sezony a na startovní listině byla k vidění opravdová česká golfová špička.

Technica Open 2013

Tým florbalistů Metropolitní univerzity Praha se ve dnech 17.–18. května 2013 zúčastnil 9. ročníku mezinárodního univerzitního florbalového turnaje Technica Open 2013.

Kvalifikační turnaj ve futsalu na ČAH 2013

Tým futsalistů Metropolitní univerzity Praha se 25. 4. 2013 v hale ČVUT zúčastnil turnaje týmů (oblast Praha), jehož vítěz si zajistil postup na České akademické hry, které pořádá tento rok fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

České akademické hry Brno 2012

Českých akademických her konaných 10. – 15. 6. 2012 v Brně se aktivně účastnilo také pět sportovců reprezentujících Metropolitní univerzitu Praha. Dva z nich se dokonce umístili na stupních vítězů.

Tým futsalistů MUP vybojoval třetí místo

Ve středu 2. května se tým futsalistů Metropolitní univerzity Praha zúčastnil kvalifikačního turnaje o postup na České akademické hry 2012, které se v červnu konají v Brně.